Відкриття навчально-відпочинкового скверу “Політехнік”
Студентські роки — чудова пора не для лише навчання за партами, але й для самоосвіти та саморозвитку. В ці роки молода людина як ніколи потребує фінансової та організаційної підтримки своїх творчих ідей.

У студенства Хмельницької політехніки така надійна підтримка є. Адміністрація постійно опікується створенням комфортних умов для своїх вихованців. Черговим кроком до покращення студентських буднів стала реалізація проекту Coworking Space — навчально-відпочинкового центру “Політехнік”, простору для обміну ідей та комунікації!
Ще до його офіційної презентації студенти мали змогу оцінити комфортність цього простору, тож під час урочистостей з нагоди відкриття Coworking Space, які відбулись 29 вересня 2021 року, щиро дякували керівництву Хмельницького політехнічного фахового коледжу, особисто директору Вадиму Володимировичу Овчаруку за турботу про кожного політехніка, наполегливість і цілеспрямованість, за щоденну кропітку працю на благо молоді та країни.
У свою чергу Вадим Володимирович подякував працелюбному й активному політехнічному студентству за те, що активно долучались до перетворення цього, колись занедбаного місця, у сучасний модерновий простір вільних ідей і думок! Наразі навчально-відпочинковий центр “Політехнік”— місце, де можна перепочити, попрацювати на свіжому повітрі. Незабаром тут можна буде не лише зарядити свої пристрої, скуштувати смаколики, але й буде забезпечено постійний доступ до Wi-Fi мережі. Сьогодні ж, в час карантинних обмежень, простір просто неба активно використовується для проведення навчального процесу, організаційних зборів органів студентського самоврядування, мистецьких заходів.
Вадим Володимирович подякував студентству за постійні високі досягнення на різноманітних олімпіадах і конкурсах. Порадували нас програмісти своєю активною участю у Першості світу з програмування ІСРС у південно-східній Європі. Студенти Юрій Юзвак (гр. ПІ-192), Максим Косогоров(гр. ПІ-202), Максим Гудима (гр. ПІ-202) та їхній викладач Вадим Задніпровський отримали грамоти та цінні подарунки.
Завершуючи урочистості з нагоди відкриття Coworking Space, Центр талановитої молоді «Політехнік» привітав усіх присутніх виступом ансамблю “Перлина”!