Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» є одним із найавторитетніших і найстаріших навчальних закладів  (1965 рік заснування) не лише на Хмельниччині, але й у західному регіоні України. В 2015 році коледж увійшов в структуру НУ «Львівська політехніка».

Окрім безпосередньої освітньої діяльності колектив та студенство активно займається благодійністю та волонтерством, допомагаючи людям різними методами: коштами, зібраними товарами, ремотном приладів та автомобілів використовуючи зібрані кошти, в тому числі використовуючи ресурси благодійного фонду «Політехнік Поділля», який створенно на базі коледжу, керівником якого являється Володимир Андросюк.

Також ефективне використання коштів благодійного фонду спрямоване на зміцнення матеріально-технічної бази коледжу, розробки стартапів, проектів, які можуть використовуватись у спеціалізованих галузях.

Волонтери коледжу, допомагають усім тим, хто цього потребує, допомагають не лише у своєму місті, а й здійснюють поїздки в зону ООС/ АТО, де морально та матеріально підтримують наших захисників, висловлюючи їм подяку від усього українського народу. Не забувають хмельничани і про ветеранів та загиблих воїнів.

Наш принцип «Не будь байдужим, допоможи ближньому!» 

Хмельницькі політехніки горді тим, що і наші студенти, виявляючи найкращі риси свого характеру, носять це горде ім’я – ВОЛОНТЕР!