Відкриття нової лабораторії “Серверного обладнання і комп’ютерних систем та мереж”

Високі стандарти освіти в поєднанні з інноваційними технологіями – це основна конкурентна перевага Хмельницького політехнічного коледжу НУ “Львівська політехніка”.

Якісний навчальний процес забезпечується систематичним оновленням матеріально-технічної бази, нарощуванням потужностей високошвидкісного доступу до мережі Інтернет, збільшенням кількості робочих навчальних місць, обладнаних найновішою комп’ютеризованою технікою і відповідними гаджетами. Пройшло лише декілька днів, а в коледжі знову – оновлення.

4 черня у навчальному закладі відбулось відкриття нової лабораторії “Серверного обладнання і комп’ютерної комунікації”. Комп’ютерна мережа коледжу була повністю модернізована:
– виділили окреме приміщення під серверне обладнання і зробили сучасний ремонт;
– придбали потужний маршрутизатор, який може працювати 24/7 з великою кількістю абонентів;
– збільшили максимальну швидкість мережі до 500 Мбіт/с;
– встановили керовані комутатори L2;
– застосували “best practices” при оновленні та налаштуванні мережі;
– оновили частину структурованої кабельної системи коледжу;
– придбали 14 ноутбуків.

Послідовне та ефективне формування компетентностей і професійної свідомості студентів забезпечується висококваліфікованим педагогічним складом. Викладачі спецпредметів постійно підвищують свій професійний рівень, співпрацюючи з мережевою академією Cisco на курсі ССNA 7.0 та провідними ІТ-компаніями.

Застосування нової навчальної лабораторії забезпечить якісне викладання і навчання із використанням новітніх технологій, підвищить ефективність навчального процесу.
Ця важлива подія стала можливою завдяки спонсорській допомозі Національного університету “Львівська політехніка” та нашого випускника Корницького Андрія.

[row]

[column col=”6″] [/column]

[column col=”6″] [/column]

[/row]

Цей талановитий юнак став гордістю хмельницьких політехніків ще навчаючись у ХПК, коли виборов перемогу на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та став кращим в Україні. Вищу освіту Андрій здобував у НУ “Львівська політехніка”. Сьогодні він будує успішну професійну кар’єру та підтримує дружні зв’язки зі своєю Альма-матер. Іменні ноутбуки з логотипами від компанії “Brainence” та НУ “ЛП” завжди будуть нагадувати нам про співпрацю.

Хмельницькі політехніки щиро вдячні своєму вихованцю за допомогу та бажають здоров’я і процвітання його компанії. Ми пишаємось нашим випускником. Навчання в ХПК і вища освіта в НУ “Львівська політехніка” стали для Андрія Корницького формулою його професійного та життєвого успіху!