У Міжнародний день волонтера вітали вихованців коледжу

Волонтерство у Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» має гарні традиції, щороку доповнюючись новими проявами доброти, співчуття та духовного єднання з іншими людьми .

Майже всі політехніки беруть участь у грандіозних благодійних акціях, що сприяють зміцненню взаєморозуміння і толерантності, допомозі соціально незахищеним групам населення та благоустрію громадського простору. Локомотивом цієї діяльності є волонтерський гурток під керівництвом голови студпрофкому Наталії Миколаївни Роїк. Напередодні Міжнародного Дня волонтера, який відзначають 5 грудня, найактивніші члени гуртка на запрошення Хмельницького міського культурно-мистецького центру “ВЕТЕРАН” стали учасниками урочистостей з нагоди свята. Політехніки були вражені високою оцінкою їх діяльності. Роботу політехніків-волонтерів відзначили грамотою, чимало обговорювали їх набутий досвід та плани на майбутні акції. Побувавши на подібному заході, – зазначають юні політехніки, розумієш, що людей з добрим серцем більше, аніж байдужих. На базі більшості навчальних закладів м. Хмельницького створені волонтерські об’єднання, які допомагають усім тим, хто цього потребує. Волонтери Хмельниччини допомагають не лише у своєму місті, а й здійснюють поїздки в зону ООС/ АТО, де морально та матеріально підтримують наших захисників, висловлюючи їм подяку від усього українського народу. Не забувають хмельничани і про ветеранів та загиблих воїнів. Дякуючи їм за мирне життя, організовують заходи по вшануванню їхнього подвигу та доглядають могили на місцевому кладовищі. Живучи за принципом «Не будь байдужим, допоможи ближньому!» волонтери усього світу роблять цей світ кращим! Хмельницькі політехніки горді тим, що і наші студенти, виявляючи найкращі риси свого характеру, носять це горде ім’я – ВОЛОНТЕР!