Хмельницькі політехніки відкрили новий автомайданчик

В рамках проведення Тижня автомеханічних дисциплін 4 листопада в Хмельницькому політехнічному коледжі НУ «Львівська політехніка» відбулось урочисте відкриття нового майданчика для навчання з початкового керування транспортним засобом.

Це його друге народження – повна модернізація, що відповідає новим вимогам на виконання ліцензійних умов щодо якісної курсової підготовки водіїв. Зокрема, були реконструйовані елементи, необхідні для тренування навиків водіння: естакада, залізничний переїзд, тунель, регульований та нерегульований пішохідні переходи, косогір, реставровані старі та додані нові дорожні знаки, світлофори та інш. Збудована нова огорожа та розширена проїжджа частина дороги, що дозволяє здійснювати двосторонній рух.
Привітати політехніків і побажати їм гарного навчання та безаварійної їзди прийшли правоохоронці. Серед наших гостей були: головний спеціаліст РСЦ МВС України в Хмельницькій області з ОРЕР Варшавський Дмитро Миколайович, старший інспектор сектору превентивної комунікації відлілу превенції ХВП ГУНП в Хмельницькій області капітан поліції Танасієнко Павло Володимирович, дільничий офіцер поліції сектору превенції Зарічанського відділу поліції ХВП ГУНП в Хмельницькій області молодший лейтенант Звезда Андрій Володимирович, інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Зарічанського відділу поліції ХВП ГУНП в Хмельницькій області лейтенант поліції Житомірська Аліна Валеріївна, старший інспектор відділу зв‘язків з громадськістю ст. лейтенант поліції Ілона Табенська, інспектор відділу зв‘язків з громадськістю ст.лейтенант поліції Андрій Капура.
Сьогодні Хмельницький політехнічний коледж має всі можливості для високоякісної фахової підготовки водіїв – нормативно-правове забезпечення, професійний викладацький склад, потужна матеріально-технічна база. Цьому передувала значна багаторічна робота. Як згадує заступник директора з навчально-виробничої роботи Микола Григорович Громик, який здійснює загальне керівництво курсовою підготовкою водіїв, вперше цю роботу в нашому навчальному закладі розпочали в 2002 році. Вже тоді співробітники МРЕО, що приймали іспити, були вражені високим рівнем підготовки курсантів. З часом, відсутність фінансування та одночасно посилення вимог щодо матеріальної бази, зокрема кількості автомобілів та наявності професійного майданчика для навчання з початкового керування транспортним засобом, призвела до призупинення викладання водійської справи в ХПК.

Нове дихання автошкола отримала з приходом теперішнього керівництва. Вбачаючи в автосправі одну із найбільш затребуваних та перспективних спеціальностей, директор ХПК, доктор економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук доклав зусиль для відкриття нового відділення – автомобільного транспорту. З метою забезпечення якісної роботи відділення була проведена робота з покращення матеріально-технічної бази. У 2014 році збудували майданчик для навчання з початкового керування транспортним засобом, була проведена Державна акредитація та отримана ліцензія на підготовку водіїв. В 2015 році  ХПК став відокремленим структурним підрозділом НУ «Львівська політехніка», тому Державна акредитація проведена повторно.
Висловлюючи слова вітання колективу відділення автомобільного транспорту, Вадим Володимирович Овчарук зазначив, що подібний майданчик є важливим кроком не лише для покращенні викладання автомехнічних дисциплін, а й стане гарною площадкою для практикування навиків водіння для усіх політехніків. Директор подякував всім, хто долучився до роботи з модернізації автомайданчика. Найактивніші студенти отримали грамоти та сувеніри з символікою ХПК та здійснили першими символічний об’їзд майданчиком.
Вітаємо політехніків з відкриттям нового автомайданчика та запрошуємо всіх бажаючих на навчання водійській справі в нашій автошколі.