Еко-акція за участю студентського самоврядування

Ініціативи, озвучені студентами Хмельницького політехнічного коледжу НУ «Львівська політехніка» під час круглого столу з налагодження співпраці Департаменту освіти і науки ОДА з учнівським та студентським самоврядуванням, що відбувся 27 вересня у Хмельницькому центрі підготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, були підтримані іншими учасниками заходу та реалізовані 17 жовтня студентською акцією “За чисте довкілля”.

Близько сотні юнаків та дівчат із різних навчальних закладів після завершення пар вийшли на студентську толоку, щоб прибрати захаращену територію неподалік центру міста. Хтось з них пожартував: «Ніби розбирали хатинку бомжа». А й справді, частина наших співгромадян не вважає місто нашим спільним домом, де має бути чисто та охайно, де за собою кожен прибирає сам, а ще краще – не смітить. Дуже б хотілось, щоб світлини учасників акції – юних, розумних та натхненних вірою в те, що і ми можемо і будемо жити в красивій, могутній, процвітаючій країні – щоб ці світлини вплинули на екологічно несвідомих громадян. Тішить те, що сучасне студентство турбують питання екобезпеки, чистого довкілля та здорового способу життя. Це не перша еко-акція, в якій найактивнішу участь взяли політехніки. Ми й надалі будемо робити все, щоб наше місто ставало з кожним днем все кращим і кращим. 

[button style=”btn-info” label=”Переглянути” link=”https://vsim.ua/Podii/nibi-rozbirali-hatinku-bomzha-yak-hmelnitski-studenti-pribirali-smitty-10732779.html?fbclid=IwAR1iItYAKVmuDNbwoZzuhYS39YpENwT6bjZ9WL6BqJGHEMBhubMS6lQjrBc” link_opens=”_self”]

 

44319295_560421971049683_5657420687107686400_n